Борисов докладва на Бареков след хленча по ген. Атанасов: Ще го оправим…
И продължава: „Блогът научи тази сигурна новина от високопоставен източник в правителството.” След като днес ген. Атанасов и Бареков спретнаха спектакъл на плача, очевидно премиерът се е смилил над главицата на генерала на Командира и той все пак ше оглави УС на”Информационно обслужване”. Крайно време беше да го устроят на топло местенце, защото Прочети още…