Къде изчезнаха големите протести в България?*
Те са нещо, за което мнозина си спомнят с носталгия. Стотиците хиляди пред “Александър Невски”, на площад “Демокрация”, на огромния митинг на седми юни 1990 г., когато хората, повярвали в своето по-достойно бъдеще, изпълваха целия булевард от “Орлов Мост” до “Феята”, че и по-нагоре; шествията, бденията, уличните барикади… Къде изчезна всъщност всичко това? Прочети още…