Набутаха идиотски „Горчивата чешма” и „Долна Трака” в Морската градина и забраниха строителството и там!
При това – застрояването на м. Салтанат е извършено в изцяло незаконно не без предишната администрация и благословията на настоящия кмет Кирил Йорданов. За това безуспешно са алармирали през годините много граждани и организации, милеещи за бъдещето на Морската ни градина. Защото за варненци винаги са определяли м. Салтанат като част от своята Морска градина. Прочети още…