ДЯСНО
Аз съм десен. Не понасям анархията, отрадно ми е, когато видя в центъра на София дълги полицейски кордони, които не позволяват на тълпата да поеме на където и скимне и да вика „Ууу“ по когото й скимне. А понеже тълпата не е и многобройна се разпада от само себе си, което ми връща чувството Прочети още…