ТРЯБВА ДА СИ ЛУД, ЗА ДА СИ МИСЛИШ, ЧЕ УТРЕ ЩЕ БЪДЕ РАЗЛИЧНО, ДОКАТО ПРАВИШ ЕДНО И СЪЩО
Докато мълчах и ви слушах, скъпи мои приятели, узнах колко сте умни, чувствителни и добри. Гордея се с вас, радвам се, че сте наоколо, че мога да ви чувам и чета, че мога да споделям с вас и вие с мен. Узнах, също така, че 2013-та година е била година на болести, смърт, изпитания, предателства, Прочети още…