ВИЦЕПРЕЗИДЕНТЪТ МАРГАРИТА ПОПОВА ЦАПАРОСА ПЛЕВНЕЛИЕВ
„Единият от поставените от президента въпроси за това дали трябва да има задължително гласуване, влиза в разрез с конституционните норми.Нахлува се във философията на изборното законодателство, регламентирана, ако беше само на законово ниво – добре, но тя е регламентирана и на нивото на Конституцията. За това аз имам доста размисли по този въпрос. Предложението Прочети още…