Премиерът идиот ли е? Обръща се към лекар, за да го награди, с: „КЪДЕ Е ТОЯ, ЯКИЯ КАСАПИН?”
Министър– председателят на България Бойко Борисов за пореден път демонстрира абсолютната липса на финес, усет, на възпитание и култура, и натрапи дърварската си селска природа, закалена в наказателните бригади на улицата. „Къде е тоя, якия касапин?” се обърна Борисов към лекарите, грижили се за пострадалите израелски туристи при атентата в Бургас, предава БГНЕС. Думите му Прочети още…