Варненската полиция освен, че спи е и инвалидизирана
След като стана ясно, че варненските ченгета спят в патрулка, в мрежата бе разпространена снимка и на полицейски автомобил, паркирал противно на всички правила пред централния вход на МОЛ – Варна, на мястото на … инвалидите. Преди поредната „калинка” в МВР-то на Цветанов да започне да рови кой е глупак, кой е селянин и кой Прочети още…