Осъден за злоупотреби определя листите на ГЕРБ в Ямбол за бъдещия парламент
Подписка за отстраняването от длъжност на кмета от ГЕРБ Георги Славов започна в Ямбол. Поводът за гнева на гражданите са завишените данъци и такси, следствие най-вече от борчовете на общината. 6 млн. лв. е кредитът, изтеглен през първия мандат на Славов за криминален водопровод, за който градоначалникът получи на два пъти присъда на първа инстанция. Прочети още…