БИВШИЯТ ШЕФ НА РАЗУЗНАВАНЕТО И ЕКССЪВЕТНИК НА БОЙКО БОРИСОВ ИЗТОЧИЛ 5 МИЛИОНА ЛЕВА, ОТИВА НА СЪД!
Бившият шеф на Националната разузнавателна служба /НРС/ ген. Кирчо Киров отива на съд за присвояване на 5 млн. лв. Прокуратурата е приключила разследване, като е разкрита схема за присвояване на безотчетни „агентурни пари“, съобщава в. „Преса“. Кирчо Киров бе един от най-приближените на Георги Първанов в службите. За период от 5 години като шеф Прочети още…