ПРАВИТЕЛСТВОТО СЕ ГОТВИ ДА НАПРАВИ НОВ ПОДАРЪК НА НОВИЯ СОБСТВЕНИК НА БТК
Правителството се готви да направи нов подарък на новия собственик на БТК. След като служебното правителство опрости 350 млн. неустойки за неизпълнени задължения по приватизационния договор, сега правителството на Орешарски се кани да се откаже от златната си акция в БТК. Евентуална отмяна на ветото на държавата върху управлението на компанията е залегнала в Прочети още…