Наглост! Министерството на отбраната се командва от американското посолство. Имаме ли суверенитет?
Много държа да ми бъде отговорено, какво прави този автомобил пред Министерство на отбраната всеки ден? Имаме ли суверенитет? С този ли автомобил докараха “ написаните “ редове в концепцията на Шаламанов? Коя е чернокосата дама носеща папките? Такава наглост не си позволяваха дори и руснаците , когато бяхме член на Варшавския договор! П.П. 02 Прочети още…