Заради комфорта и гавазите на Пурко Близнашки студенти и преподаватели не бяха допуснати до аулата на СУ!
Днес студенти и преподаватели не бяха допуснати до аулата на Алма матер за откриването на учебната година! Без отговор на въпроса „Защо?“… Най-вероятният отговор е, за да се осигури комфорт на Пурко Близнашки и Румяна Коларова! Вярно е, че си бях подготвил…яйцата! Като професор от Софийски университет съм длъжен да поднеса извиненията си на всички Прочети още…