Забавлявайте се. Нищо друго не ви остава. ДПС няма нищо общо с КТБ. Бареков изобщо не познава Д.П. и никога не е чувал за него. Даже и насън. Ето и новата коалиция КОЙ – Борисов, Пеевски и Бареков.
Бареков: Прави се опит за поредната коалиция КОЙ. Остава и Пеевски да сподели възмущението на Н.Б. от КОЙ „Благодаря за оценката на Реформаторския блок, макар и дадена задкулисно, че в парламентарната група на БДЦ има „читави“ депутати. Само че те не са 4-5, а 14 на брой. В сравнение с други групи, които са пред Прочети още…