Велчев, а що щат „твой’те” от ГЕРБ редом с Пеевски? А защо коленичат медиите на „Пеевски & Борисов”?!
„В Конституцията медиите трябва да станат официална четвърта власт. По този начин няма да има намеса във властите, защото според мен е недопустимо партии или депутати да имат медии. Хора, които участват в трите власти, не могат да участват в четвъртата. Както аз не мога да се намесвам в работата на правораздаване, съд, прокуратура, както Прочети още…