Пердето пада, Борисов, пада пердето.
Борисов, закопаваш се с ината за Лазаров и Писанчев, нали си знаеш! Бойко Борисов се има за голямо перде. Повелител на инкяра и измекярлъка. Изобщо не му пука, че някой може да морализаторства за негова сметка. Той е закоравял неграмотник и Емил Чоран не може да го впечатли за „образцовите нищожества“. Борисов е циник-емблема. Прави Прочети още…