КАК ГЕРБ И СГО ЛАПНАХА 9 МИЛИОНЧЕТА, ОБАЧЕ НАГЪЛТАХА И ЛОПАТАТА С ДРЪЖКАТА!
ЕК е започнала проверка за некачествения ремонт по бул. „България“ в гр.София извършен под зоркият поглед на асфалтаджията Бойко Борисов. Наложили са ни г,лоби и ще има още нови заради некачествени работи и откраднати пари… а министър-председателчето Бойко, гузно мълчи… Факта е този , че ГЕРБ са най-некадърните и крадливи управляващи от 1989 година до Прочети още…