„РОНИ“ НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ! СПРЕТЕ С ИДИОТСКИТЕ СИ „РЕПОРТАЖИ“, БЕ! ИДЕТЕ И РОВЕТЕ КОРУМПИРАНАТА СЪДЕБНА СИСТЕМА, А НЕ СИ ВРЕТЕ СЛУГИНСКИТЕ МИКРОФОНИ В ЛИЦАТА НА МАЙКИТЕ!
Нова телевизия. „4 години затвор за британеца, убил 18-годишно момче в София“ „Рони“ – „разследващата“ репортерка. Спрете, бе, спрете с тия идиотски „репортажи“ на „Рони“, пъчеща се като „разследваща“ журналистка! Вместо да разрови делото, да направи разследване за корумпираната съдебна система, „Рони“ Нова телевизия турнала микрофона пред лицата на майката и близък приятел на убитото Прочети още…