ВЪВ ВАРНА СЪЖАЛИХ, ЧЕ ЦЯЛ ЖИВОТ ОТДАДОХ ДА ВЪЗПИТАВАМ ПОЛИЦАИ В АКАДЕМИЯТА НА МВР! СРАМ И ПОЗОР – ЗАЩО ЛИ НЕ СИ СЛОЖАТ ПО ЕДНА ТАТУИРОВКА НА БОЙКО БОРИСОВ!
Здравей Веселина, Пиша с възмущение от гледката, която вдигна кръвното ми и ме накара да съжаля, че цял живот отдадох на това да възпитавам полицаи в академията на МВР. Тя вече е нищо повече е от Магнаурската школа в Цариград…, но с лош знак на отрицание. Почивката ми във Варна – и разходката ми в Прочети още…