„СПЕЦ“ ГЕШЕВ ЛЪЖЕ НАГЛО! 29 СТРАНИЦИ СИГНАЛ ОТ ПРЕЗИДЕНСТВОТО Е ИЗПРАТЕН НА 20.03.2017! ДИЗЕЛОВИЯ ГЕШ СЕ УТВЪРЖДАВА КАТО ЦВИНОКИО-ТО НА ЦАЦАРАТУРАТА!
Всички медии, слугински повиснали на оная работа на Борисов и конструкция, както и на незабележимата оная работа на прокуратурата, охотно тиражират ЛЪЖИТЕ НА „СПЕЦ“ ГЕШЕВ, който вместо като прокурор, се изказва като политик. „Спец“ Гешев изрече, че никакъв сигнал нямало изпратен до прокуратурата от президента на България във връзка с престъпления по аферата с българските Прочети още…