ПОЛИЦАИ БИЯТ ПРОТЕСТИРАЩ НА БЛОКИРАНАТА МАГИСТРАЛА „ЛЮЛИН“, ЖАНДАРМЕРИСТ ПЪК БИЕ ПОЛИЦАЯ! /ВИДЕО!/
Сайта http://www.dailypress-bg.com съобщава, че в продължение на три часа Югозападна България бе откъсната от София. Не можеше да се минава нито за Перник, нито за Благоевград, нито за столицата. Първоначално протестът бе запушил само входа на Перник. Но се насочи към основната магистрала „Люлин“. Едно момче проби кордона на жандармерията, която пазеше протестиращите да не запушат магистрала Прочети още…