Баретата си тръгнал от ДАНС, нямали причина да го арестуват
Златомир Иванов – Златко Баретата си е тръгнал от ДАНС, научи afera.bg. Баретата беше изведен от дома му тази сутрин в 6,45 от служители на ДАНС “за справка”. В службата с него било разговаряно на теми, които не са огласени официално от родното ФБР. Но ДАНС нямали причина да го арестуват. Прочети още…