Морето „изяде“ крайбрежната на Поморие, Странджа остана без ток
Невъзможно е преминаването с кола или пеша,смелчаците ги очаква студен душ с морска вода.Пътната артерия на всичкото отгоре вече се е наводнила.Никой от общината обаче не е сложил някакви табели за да се предупредят хората да избягват крайбрежната на Поморие поне днес. Вятърът не стихва и ситуацията не е много розова.В морето има Прочети още…