Бойко: Като дойда на власт, няма да се работи на Разпети Петък!
„Имаме 360 дни, в които да работим, а в този ден нека да не се работи”, казва лидерът на ГЕРБ пред “Фокус”. „Това, което видях по църквите и манастирите снощи в Банкя и днес в Годеч и по телевизията, се вижда, че българинът е вярващ, почита си религията, а държавата не му осигурява Прочети още…