Не Борисов е казал на Путин за „Белене”, а се е случило точно обратното…
Що се отнася до „намалянето” вместо литературнотонамаляването – тук вече родното място на Николов явно е надделяло над речника му и той продължава да си говори в коридорите на властта като в махалата. -бел. Л. М./. Едно нервно изречение на премиера Бойко Борисов, изречено в централната новинарска емисия на Нова телевизия на 26 март открехна Кутията Прочети още…