Тракторе, стига се излага с блябосването на „екипа”, а говори! Ако си мъж, ако ти стиска и ако можеш да излезеш от огледалото на Борисов!
Т. нар. „екип” на Алексей Петров, бъкащ от скици като госпожа „Само да добавя” /разбирай Душана Здравкова/, разпространи поредната декларация с бля-бля общи приказки и досадно скучни констатации, които трябва да спасяват Трактора. Декларацията не казва нищо ново, освен витиеватите лафове за лихвите, доматите и тинтири-минтири на Алексей Петров, интересът от които пролича на президентските Прочети още…