Gooooooooooooooood morning, Мутриленд!
Как сте следпразнично, а? Мъъъъъъка, мъка……….. Така е. И по-лошо ще става, докато дойде Петък. И на нас не ни се работи, ма няма начин. Единствения начин да не вършиш нищо и да не мислиш за хляба у нас е да си политик.Е, вътрешен министър също става. Тогава не мислиш не само за хляба, но Прочети още…