Да научим идеологията на ГЕРБ – тя ще те разчувства и ще те накара да заплачеш!
Бойко Борисов: „Застанах на Околовръстното и никой не ме напсува!”. Ушите ни хванаха мазоли от дебелашки „хумор” и простотии, и ние все сме изненадани! Ще започна с кратък разговор между приятели: – Кажи, може ли да стане по-лошо, от колкото е сега? – попитал единият. – Може, аз съм оптимист! – отвърнал другият, известен в Прочети още…