ПРОЧЕТЕТЕ КАК ИДИОТИТЕ ОТ КЗК ИЗКАРАХА ЛЕВСКИ НАРУШИТЕЛ НА РЕДА, А ВАЗОВ ПРЕДСТАВЯЛ ТУРЦИТЕ КАТО УБИЙЦИ!
„Не можели (българите) да участват в управлението и в армията…били натоварени с много повече и по-тежки данъци….Много от българите с големи насилия били принуждавани да приемат религията на завоевателите. Други доброволно приемали исляма. Поробените се вдигали на бунове, но империята била много силна и ги потушавала.” Защо тук фигурират само българите?!? Редно е да се Прочети още…