Георги Ифандиев: Всичко Мара втасала, та опряхме до колците!
Разбира се, ще започна кампания срещу Вас и Вашата престъпна антинародна дейност в моята собствена медия. Освен това, ако до дни не поднесете Вашите извинения на мен и съседите ми, ще изпратя поредица от протестни писма до Европейската комисия, до Европейския съд за правата на човека в Страсбург, където вече има заведено дело от мен Прочети още…