Идиокрация
Ще дадем и своите 2 стотинки по повод кашата забъркана в Конституционния съд. Обществеността се раздели за пореден път: едните викат „Осанна“ на президента, другите „Разпни го“ и всички имат своите аргументи. Ние също, но ще стигнем до тях малко по-натам. Големия въпрос или по-скоро големите въпроси са други. На първо място, онзи-който-строи-магистралите и лакеите Прочети още…