Герберите угасиха свещите!
Управляващите вече няма да носят чували с бюлетини по тъмно. Защото няма да има никакво значение кой как гласува, важно ще е кой как брои.Не може да се отрече, че ГЕРБ се грижи за партийните си активисти. Последният пример – с отказа си да допусне членове на опозицията в ръководствата на районните избирателни комисии партията Прочети още…