Готови сме да построим АЕЦ Белене, имаме пари и искаме да поемем държавния дял в този проект!
Уважаеми журналисти, Група частни инвеститори проявяваме интерес към реализиране на проекта АЕЦ „Белене“. Предлагаме да поемем управлението на проекта с цел довеждането му до успешна реализация, като откупим държавния дял и възстановим на държавата всички досега извършени разходи.Преди насрочването на Национален референдум 27.01.2013 г. с въпрос „Да се развива ли ядрената енергетика в Република България Прочети още…