ДИКТАТОРЪТ
Наглеци! Наглеци! Изджавка, давейки се в лига и бяс, Баце онзи ден на сборището в зала Армеец. Наглеци сме тези, които се осмелихме да наречем Баце диктатор ако някой не е разбрал? Не знам за вас, ма ние тутакси се разпознахме сред наглеците. При това с огромно удоволствие! Дет се вика, не е било напразно, Прочети още…