Тази страна си ОТИДЕ!!!! Плача!
ПОТРЕСЕН съм!!!! Потресен..Минавах покрай църквата св. Александър Невски и на площада пред църквата видях абитюриентки да тресат гадните си увиснали цици в ритъма на долна чалга! А, бе, това е площад пред Храм, това е площад върху който са се освещавали и се освещават Българските Бойни знамена, това е площада на Духовната семинария, това е Прочети още…