Goooooood morning, Мутриленд!
Как сте бе, люди добрые? Давно не виделись? Кво, викате няма промяна, а? Ми, няма. И няма и да има, та за тва питаме по-скоро от куртоазия и поне малко да удовлетворим очакванията на ентелектуалците в нашето духовно извисяване. Сигурно се чудите, поради що ни избива на русизми от време на време? Веднага казваме, Прочети още…