ДА СИ ПРИПОМНИМ: ВЪН ОТ ХРАМА НА СПАРТАК!
Тази публикация е от 29.08.2012 година. От тогава досега нищо не се е променило. Днес е Мъжка Задушница. За това нека си спомним за всички онези, които не само дадоха душата си за „Спартак”, но и да не забравяме тези, които продължават да оглозгват алчно остатъците от футболния клуб: ВЪН ОТ ХРАМА НА СПАРТАК! Прочети още…