ГЕНЕРАЛИ БЕЗ АРМИЯ
Не е ли смешно 2 партии, които успяват да предизвикат цялото народно недоволство към себе си да се опитват по всякакъв начин да ни убедят, че те и само те са „пътят, истината и живота“?Да, прави сте. Не е смешно, по – скоро е тъжно. Но фактите от последните дни говорят именно това.Събитията от Прочети още…