ГОСПОДА ГРАДИТЕЛИ НА ДЪРЖАВАТА, КЪДЕ СТЕ? ОСТАВИХТЕ 22-ГОДИШНА ВДОВИЦА И ДЕТЕТО И С МИЗЕРНИ ДОХОДИ!
Здравейте, искаме да Ви разкажем историята на 22-годишната Теодора от гр.Добрич, за жалост останала вдовица. Нашите „мили” политици с толкова добрата си социалната политика, оставиха една 22 годишна майка и детето с 10 пъти по-нисък от минималната заплата – доход на месец. Преди две седмици, съпругът на младата майка внезапно почива поради неадекватното поведение Прочети още…