КОЛЕГИ, ЖУРНАЛИСТИ, ГОЛА ВОДА СМЕ!
Съжалявам, че го казвам, но мисля, че е честно да го признаем. Е, аз поне го признавам.Гледах пресконференцията на Путин за Украйна. Гледах и на Янукович в Ростов на Дон. Втората беше екстремна. Който е следил двете събития няма как да не е забелязал разликите. Като започнем от същността на въпросите, минем през организацията Прочети още…