« Върни се назад Публикувано на 05.02.2025 / 13:25

ИЗМЕКЯРЧЕТО КОЦЕТО И КОМПАНИЯ ТОРПИЛИРАХА СЪЗДАВАНЕ НА КОМИСИЯ ЗА ОБСЛЕДВАНЕ НА ВЛИЯНИЕТО НА СОРОС В БЪЛГАРИЯ

АФЕРА още при пръкването на така нареченото Коце като политик във Варна ясно, категорично и с факти освети що за измекярче е така нареченото Коце. Както и колко комерс е.

Наивитетното ехале у нас обаче, хукващо след всеки измамник, развяващ знаме, си го припозна. На рамо да си го носят.

Откакто така нареченото Коце се вихри из парламента, с всякакви хватки обслужва тоя или оня, лицемерно крещейки иначе от трибуната какъв патриот е, ах, недей.

Днес за пореден път показа измекярската си същност.

И с цялата си група, която ползва като старшини, на които се изживява като фелдфебел, избяга от залата при гласуването на точката за създаване на комисия за обследване на влиянието на Сорос у нас.

Така нареченото Коце иначе пищи срещу Сорос, но днес ПРИКРИ точно соросоидите в лицето на простоидиоти и десносектанти, оооо, и да не забравяме куп гербаджии, които също са на хранилка на Сорос, и торпилира създаването на комисията.

Пяна ни излезе на устата да го казваме в прав текст, че всеки, който вярва на така наречено Коце, е меко казано наивен.

Клоун, който играе сценки на уж „враг“ с някого, а зад кулисите делка врътки точно с него. А! И още нещо. Ама … в никакъв случай няма да го наречем кинти.

Afera.bg

«