« Върни се назад Публикувано на 03.10.2024 / 9:49

ДЖЕЙХАН ИБРЯМОВ ЗАДЪРЖАН В СОФИЯ С 200 000 ЛЕВА БЕЛЯЗАНИ. РЕКЪЛ, ЧЕ БИЛИ „ДЖОБНИ“. ВЕЧЕ Е СЪС 72 ЧАСА АРЕСТ, ПОИСКАН МУ Е ИМУНИТЕТА ОТ ЦИК

Догановият дерибей Джейхан Ибрямов, който бе задържан снощи не е бил арестуван в Шумен, както разпостраниха медиите, а в София, разкри АФЕРА.

Джейхан Ибрямов е задържан с белязани пари, намерени са в жилището в столицата 200 000 лева, които той обозначил в опрадание като … „джобни“.

Ибрямов вече е със 72 часа арест, а прокуратурата е поискала имунитета му от ЦИК.

Само изключително самозабравен тип като Ибрямов може да не си даде сметка, че отдавна е сложен под контрол, заради аферата с ДДС, при която бе задържан джипа му, който той е ползвал мошенически и се е набълбукал ахмашки с белязани пари, с които очевидно ще купуват гласове.

Алчен гъз глава затрива.

Впрочем още преди десет дни по информация на АФЕРА към Варна трябваше да потеглят 300 000 лева към догановите „автентични“ плюс още 200 000 лева, предоставени от … „бизнес дама“. Това за сведение на службите.

Afera.bg

«