БОРИСОВ НЯМАЛ НИЩО ОБЩО С ПЕЕВСКИ, ВЕРВАЙТЕ. БОРИСОВ, СМЯТАШ ЛИ, ЧЕ ВСИЧКИ СА МАНКУРТИ КАТО ДУПЕДАВНИТЕ ЖУРНАЛЮГИ?
Борисов: „Нямам нищо общо с Пеевски, не ме засяга“. Б.Б. е „голям приятел на истината“, вервайте.
„Нямам нищо общо с Пеевски. (…) Ако с нещо съм го уязвил – може да ме съди. Но ето, нито веднъж в това интервю с нещо не съм го обидил.
Казал съм само това, че когато има поръчка, която може да бъде направена по-добре и да бъде защитена публично, аз съм длъжен да го наложа.
Но такива са много, много бизнесмени. Като Пеевски. (…) Ще възложа да бъдат проверени и ако са нередни, да бъдат спрени. Ама като говорим за Пеевски, те са много такива.“, реди напоително Бойко Борисов в интервю за „Медиапул“.
Чуйте го само този. Нямал бил нищо общо с Пеевски, вервайте. И защо тогава го „жегна“ питането дали не вижда Пеевски в Огледалото?! Нали няма нищо общо. Защо се оправдава, или гузен негонен бяга.
„Но такива са много, много бизнесмени. Като Пеевски.“, твърди премиерът. Колко да са много, Борисов? Колко? Депутати ли, крещели са от парламентарната трибуна ли, „отчитат“ се в Сарая ли, врещели са „Страхува ли ви ГЕРБ. Скоро си отиват!“ ли?
„Защо никога не коментирате Делян Пеевски?“, питат укорно от упор Борисов. И той продължава да бъде „голям приятел на истината.
„Има толкова много коментатори. Изградиха си цели политически платформи върху Пеевски, че не виждам смисъл. Това, което съм казал на времето за Доган – орел ли си, сокол ли си, и какви ли не – стигнах до извода, че нито ми носи успех, нито неуспех.“
Ало, Борисов, онзи дето беше „орел ли си, сокол ли си“ не те ли беше „поръчал“, сетне не стана ли „най-големия политик“? Борисов, наистина ли смяташ, че всички българи са манкурти като дупедавните журналюги, Борисов?
www.bgsniper.bg