« Върни се назад Публикувано на 18.01.2023 / 21:51

ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА „МЕЧ“? ХАЙДЕ ДА ВИ ВИДЯ!

 

Не губете надежда.

Идва!

МЕЧ!

Преди това обаче, се стегнете! И решете: сърце имате ли за битки?! Носите ли на бой?! Мънкате и се криете зад гърба на другия ли, или обичате да рискувате?!

Без страх! Готови ли сте ДА ЗАСТАНЕТЕ! очи в очи с мръсната пасмина, която е налазила държавата и да размахате Меч-а?!

Няма повече никакво време за пропиляване и за хленчене, и за униние!

Няма повече никакво време да търпим плашипутарници, идиоти, корумпета, тикви, зелени чорапи, джендъри и всякаква крадлива измет!

МЕЧ е за сърцатите, за онези, които не трепват, когато срещу тях стои машината за смачкване, за онези, които са готови да мачкат като тарани цялата тази отвратителна пасмина, която доведе България до катастрофа, и която продаде и предаде националната и сигурност!

Аз съм жена, но съм колкото сто мъже! А сега се погледнете в огледалото вие и се попитайте – вие кои сте и като колко мъжкари сте!

Защото този живот е за смелите!

Който е тръгнал с мен, не е съжалявал! Който е застанал до моите братя по оръжие, никога не е губил!

МЕЧ!

Хайде да ви видя!

Веселина Томова

«